м.Київ, пр. Берестейський, буд. 67
Фермерські товари

Супермаркет знаходиться біля метро Нивки на першому поверсі ЖК Сан-Франциско. Представлені всі відділи: овочі та фрукти, фермерські товари та органічні, м’ясо та риба, молочна продукція та власна випічка. Якщо ви не куштували круасани в ULTRAMARKET, вважайте, що ви не куштували їх взагалі. Ми випікаємо хлію із хрумкою скоринкою та багато видів випічки.

У відділі кулінарії, ви можете знайти великий асортимент салатів, гарячих страв з м’яса та риби, сирники, млинці. запіканки та багато інших страв за вашим смаком.

Також, тут можна доповнити свій кошик пляшкою вина або обрати щось з улюблених напоїв в алкоголбному повноцінному відділі.

Асортимент

Також можна поласувати піцею або смачно пообідати в кафе,  що знаходиться всередині ULTRAMARKET. Завжди свіжі страви, кава, чай та прохолодні напої.

У відділі заморожених продуктів величезний вибір страв, зокрема власної торгової марки «The Local food». Тут і вареники з різними начинками, пельмені, лазанья, пироги, хінкалі, очі можуть розбігтися від вибору страві, але всі дуже смачні і зекономлять вам час на відпочинок вдома.

Присутній і відділ побутових товарів, де ви знайдете все необхідне.

У прикасовій pоні супермаркету є пункт прийому хімчистки Mister Well. праворуч від входу в супермаркет є власна парковка для відвідувачів.

м.Київ,
пр. Берестейський, буд. 67
Телефон: (067) 430-30-42
Графік роботи: 8:30 - 23:00
Парковка маркету