Контакти

Image
м.Київ,
вул. Глибочицька, буд. 44/4.
Телефон: +38 067 119 09 10
Графік роботи: 08:30 - 23:00
Парковка маркету
Image
м.Київ,
пр. Берестейський, буд. 67
Телефон: +380 67 430 30 42
Графік роботи: 08:30 - 23:00
Парковка маркету

Ми завжди раді бачити вас у мережі супермаркетів ULTRAMARKET

В супермаркетах «ULTRAMARKET» наша ключова мета — висока якість продуктів завжди, широкий асортимент щодня, покращення обслуговування з кожною нагодою. Залишилися питання? Тоді не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки клієнтів.

Мережа УЛЬТРАМАРКЕТ завжди на зв’язку

Наші оператори доступні для вас щодня. Ви можете зв’язатися з нами за телефонами, вказаними на даній сторінці, по кожному супермаркету мережі Ультрамаркет. Мережа УЛЬТРАМАРКЕТ завжди готова почути від вас будь-які побажання або претензії щодо нашої роботи.

Ми цінуємо ваш час і прагнемо максимально швидко і якісно відповісти на всі питання

Кожен супермаркет мережі УЛЬТРАМАРКЕТ Київ знаходиться в декількох хвилинах пішки від станції метро або зупинки маршрутки. Для того, щоб завітати до нас на авто, додайте адресу ультрамаркета у навігатор. Біля кожного супермаркету є повноцінна парковка.  Залишайте свій автомобіль в безпечному місці.

Якщо ви плануєте вирушити до нас на Taxi, яке чекатиме на вас, попросіть водія також перебувати цей час на парковці ULTRAMARKEТ. Ми створюємо атмосферу, в якій кожен відчуває себе бажаним гостем і може насолоджуватися покупками. Перш за все, нашим головним пріоритетом завжди була і буде безпека і благополуччя наших клієнтів і членів команди. Для безпеки кожного одна з вимог перебування у супермаркеті — використання маски.

Контакти мережі супермаркетів: