м.Київ,вул. Глибочицька, буд. 44/4
Атмосфера та дизайн
Новий ULTRAMARKET за адресою Глибочицька, буд. 44/4 в Київ, відразу вражає привабливою атмосферою та дизайном. А асортимент товарів закриє всі ваші потреби. Своя пекарня, кулінарія, кафе та піцерія, навіть тандир зі смачними лавашами на різний смак, що печуть прямо на ваших очах. Відібрані овочі та фрукти, включаючи екзотичні. Неймовірна кулінарія, де знайдете торти та смаколики, наче витвори мистецтва. В Ультрамаркет можна замовити торт за замовленням, замовити веселий або іменний напис, за який не візьмуть окремих грошей. А чи куштували ви наші круасани та іншу випічку? Вона настільки смачна, що неможливо відірватися. До речі кожен відділ оформлений у своєму дизайні.
Вражаючий асортимент товарів

Про асортимент можна говорити вічно. Такого вибір задовольнить найприскіпливіших клієнтів. Кожна позиція представлена в асортименті. Обов’язково зазирніть до нашого винного гроту. А наші сомельє, порадять, як додати до вашої вечері витонченого смаку. Постійні акції, порадують своїми заманливими цінами.

Якщо ви на автомобілі, то для вас просторий паркінг 5 000 кв.м., де ви завжди знайдете вільне місце для парковки. Зупинка транспорту, також знаходиться прямо навпроти входу до гіпермаркету. Великий вибір і супутних товарів, бо ULTRAMARKET вул Глибочицька  це все та трошки більше!

Власна пекарня
Тандир
Кулінарія
Супутні товари
Великий асортимет
Кафе
Піцерія
Акційні пропозиції
Паркинг
м.Київ,
вул. Глибочицька, буд. 44.
Телефон: +380671190910
Графік роботи: 08:30 - 23:00
Парковка маркету