Співпраця

Image


Для наших клієнтів, співробітників і партнерів ми хочемо бути вибором №1 в будь-який час. Наші комунікації побудовані на підтримці, умінні прислухатись та повазі.
З радістю пригостимо вас кавою та обговоримо деталі нашої співпраці. 

Наш підхід до бізнесу системний, простий та надійний — пропонуємо найкраще співвідношення ціни і якості.

Наш сайт доповнює стаціонарну бізнес-модель великим асортиментом продуктів харчування та непродовольчих товарів. 

Діємо свідомо — постійно розробляємо привабливі пропозиції для партнерів, створюємо найкращі умови для співробітників, впевнено завойовуємо прихильність покупців та щодня розширюємо ще більше асортимент. 

Знаємо, що чимало зусиль потрібно докласти, щоб почати свій бізнес та розвивати його. Важливо розпочати з малого, але з великими мріями та міцною вірою. Саме тому співпрацюємо з локальними виробниками на особливих умовах, тим самим підтримувати бізнес. Адже соціально-відповідальний  бізнес — це, перш за все, про розвиток та впевнене майбутнє і кожного українця, і нашої країни в цілому

Місія компанії полягає в створенні кращої мережі продуктових супермаркетів, яка прагне підвищувати якість життя людей, задаючи стандарти культури торгівлі та соціальної відповідальності бізнесу.

Нашим покупцям даємо можливість отримувати задоволення від кожної покупки, нашим партнерам будувати довгострокові, надійні та відкриті відносини, нашим співробітникам постійно розвиватися і отримувати гідну оцінку особистого внеску.

Рекламодавцям

Відправити пропозицію

Комерційний відділ

Відправити пропозицію

Для наших клієнтів, співробітників і партнерів ми хочемо бути вибором №1 в будь-який час. Наші комунікації побудовані на підтримці, умінні прислухатись та повазі. З радістю пригостимо вас кавою та обговоримо деталі нашої співпраці. Наш підхід до бізнесу системний, простий та надійний — пропонуємо найкраще співвідношення ціни і якості.
Наш сайт доповнює стаціонарну бізнес-модель великим асортиментом продуктів харчування та непродовольчих товарів.

Діємо свідомо — постійно розробляємо привабливі пропозиції для партнерів, створюємо найкращі умови для співробітників, впевнено завойовуємо прихильність покупців та щодня розширюємо ще більше асортимент.

Знаємо, що чимало зусиль потрібно докласти, щоб почати свій бізнес та розвивати його. Важливо розпочати з малого, але з великими мріями та міцною вірою. Саме тому співпрацюємо з локальними виробниками на особливих умовах, тим самим підтримувати бізнес. Адже соціально-відповідальний бізнес — це, перш за все, про розвиток та впевнене майбутнє і кожного українця, і нашої країни в цілому.

Місія «ULTRAMARKET» Київ!

Місія компанії полягає в створенні кращої мережі продуктових супермаркетів, яка прагне підвищувати якість життя людей, задаючи стандарти культури торгівлі та соціальної відповідальності бізнесу. Нашим покупцям даємо можливість отримувати задоволення від кожної покупки, нашим партнерам — будувати довгострокові, надійні та відкриті відносини, нашим співробітникам — постійно розвиватися і отримувати гідну оцінку особистого внеску.

Співпраця з постачальниками

У виборі постачальника ми керуємось потребами покупців, якісним сервісом та вигідними цінами. Для нас важливо дотримуватись всіх умов контракту, який укладений між «ULTRAMARKET» та постачальниками. Ми запрошуємо вашу компанію стати постачальником, якщо ваша продукція відрізняється найвищою якістю. Ми замовляємо продукти оптом, що дає можливість продавати їх за привабливими цінами.

«ULTRAMARKET» як компанія, яка активно розвивається, гарантує своїм постачальникам:

  • Високий оборот продукції і стійке зростання прибутку;
  • Гарантований обсяг продажів;
  • Зростання впізнаваності бренду за рахунок широкого представлення ваших товарів на полицях супермаркетів мережі;
  • Точність розрахунків і акуратність платежів.

У нашій мережі супермаркетів лише відповідальне постачання продуктів в київській області. Ми роздивимось кожну пропозицію, яка може покращити та розширити наш асортимент. Якщо ви бажаєте постачати товари в нашу мережу, зв’яжіться з нами:

вул. Глибочицька 44
+38 067 119 09 10

вул. В. Гетьмана, 6
+380 67 443 31 84

вул. Сурикова, 3
+380 67 405 26 04

пр. Перемоги, 67
+380 67 430 30 42

До зустрічі в «ULTRAMARKET» Київ!