Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET в магазинах Глибочицька, 44/4 та пр-т. Берестейський 67.

08.01.2024

Купуйте будь-які товари в магазинах ULTRAMARKET та отримуйте знижку -25% на послуги хімчистки Mister Well.

Акцію продовжено!

Купуйте товари  на сумму від 500 грн. та більше одним чеком та гарантовано отримуйте на касі флаєр, який можна обміняти на знижку -25% на послуги хімчистки Mister Well, що у прикасових зонах маркетів.

Акція діє в магазинах: ULTRAMARKET м. Київ вул. Глибочицька, 44/4, пр-т. Берестейський 67 з 8.01 до закінчення флаєрів на знижку.

Флаєр дійсний по 31.03.24, включно.

Детальна інформація за телефонами: 067 119 09 10, 067 430 30 42

 

Офіційні правила акції «Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET»

Правила проведення рекламної кампанії Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET»

(надалі – «Правила»)

 Назва акції — «Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET»

Визначення термінів:

Рекламна кампанія  — захід під умовною назвою: «Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET», що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил. Акція проводиться з метою залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товару, залучення нових відвідувачів.

Учасник Акції – фізична особа, якій на момент проведення Акції виповнилося 18 років та яка виконала вимоги, необхідні для участі в Акції.

Правила — це правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них , які визначають порядок проведення та умови участі в Акції.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Замовником та Організатором рекламної кампанії Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET» є мережа хімчисток «Mister Well» при підтримці мережі супермаркетів ТМ ULTRAMARKET.

  1. ТЕРМІН ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводиться в період з 08.01.2024 року та до закінчення промо-матеріалів.

2.2. Акція проводиться на території України в супермаркетах «ULTRAMARKET», які знаходяться за наступними адресами: м. Київ, вул. Глибочицька, 44/4, прт. Берестейський 67.

  1. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. В Акції можуть брати участь невизначене коло фізичних осіб, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (є повнолітніми).

3.2. Учасник Акції, беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.

3.3. Учасниками Акції є особи, зазначені у п.3.1. цих Правил та які виконали умови, визначені п. 4. цих Правил.

3.4. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники  Акції автоматично погоджуються з наведеними в цих Правилах умовами.

  1. УМОВИТА ПОРЯДОК УЧАСТІВ АКЦІЇ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, Учаснику необхідно:

4.1.1. Зробити  покупку в період  проведення Акції в супермаркеті  «ULTRAMARKET», за адресами : м. Київ, вул. Глибочицька 44/4, прт. Берестейський 67 на загальну суму від 500 грн з ПДВ (одним чеком).

4.1.2. Отримати разом з чеком флаеєр який можна обміняти на будь які послуги хімчистки Mister Well зі знижкою у 25%.

4.1.3.Акція у відділеннях мережі хімчисток Mister Well за адресою : м. Київ, вул. Глибочицька, 44/4, прт. Берестейський 67.

4.1.4. На один чек (від 500 грн) можливо отримати тільки одну знижку. Знижки не сумуються.

4.2. Виплата грошової компенсації за знижку не передбачена.

4.3. Учасник Акції може взяти участь в Акції необмежену кількість разів.

  1. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ.

5.1. Інформування щодо правил проведення  Акції «Знижка -25% на послуги хімчистки Mister Well від ULTRAMARKET» здійснюється шляхом розміщення Правил проведення акції на сайті Виконавця: https://ultramarket.ua/   Крім того, інформування про Акцію  може здійснюватися за допомогою розміщення, відправлення рекламних матеріалів у різні способи:  в друкованих рекламних матеріалах, зовнішній рекламі та інше.

5.2. Замовник та Організатор  Акції не несуть відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин (непереборних обставин), таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші обставини, які не підвладні контролю Організатора та/або Виконавця.

5.3. Ці Правила, будь-які зміни та або/доповнення   до них, набувають чинності з моменту їх розміщення  на сайті: https://ultramarket.ua/ , якщо інше не буде обумовлено у самих Правилах.

5.4. Ці Правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором  Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції, відповідно до пункту 5.4 цих Правил.