Вигравай iPhone 14 Pro в ULTRAMARKET!

06.01.2023

Купуй товар від 300 грн. у новому ULTRAMARKET на вул. Глибочицька, 44 та вигравай iPhone 14 Pro!

Починаємо рік круто — з розіграшу телефону твоєї мрії! Все, що потрібно — придбати продукти або інші товари в новому ULTRAMARKET на Глибочицькій, 44 на суму від 300 грн. одним чеком, заповнити анкету, опустити в спеціальний бокс у прикасовій зоні та прийти на розіграш iPhone 14 Pro Deep Purple 256 GB!

Більше анкет — більше шансів на перемогу!

А ще додатково розіграємо 5 сертифікатів номіналом 500 грн на покупки в мережі ULTRAMARKET.

Акція діє з 7 січня по 4 лютого. Розіграш відбудеться 5 лютого о 13:00. Для отримання виграшу присутність обов’язкова!

Деталі: 067 119 09 10

Чекаємо на тебе в ULTRAMARKET на вул. Глибочицька, 44!

Офіційні правила Розіграшу «iPhone 14 PRO»

 

Організатором Розіграшу «iPhone 14 PRO» (надалі – Розіграш) є Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕЛАЙЗ КОМПАНІ», що знаходиться за адресою: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, буд. 3, літера А (надалі – Організатор Розіграшу).

 

  1. Період реєстрації для участі в Розіграші

Період реєстрації для участі в Розіграші триває з «07» січня 2023 року до «04» лютого 2023 року включно, (надалі – «строк реєстрації», або «період реєстрації в Розіграші»). Останній день реєстрації для участі в Розіграші – «04» лютого 2023 року.

 

  1. Порядок реєстрації для участі в Розіграші

Щоб стати учасником Розіграшу, покупцю необхідно придбати товар на суму від 300 (триста) грн. 00 коп. одним чеком у магазині «ULTRAMARKET» за адресою м. Київ вул. Глибочицька, буд. 44 (далі також – «Магазин») у період реєстрації для участі в Розіграші, отримати на касі купон-анкету, уважно заповнити його та опустити купон-анкету до спеціального боксу,  що знаходиться в перед касовій зоні магазину!

Отримання купону-анкети можливо виключно у касира при підтверджені наявності розрахункового документа (чека).

В Розіграші приймають участь лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду реєстрації для участі в Розіграші.

Учасник має право отримати необмежену кількість купонів-анкет, які відповідають вищезазначеним умовам.

Заповнення купону-анкети є підтвердженням згоди з усіма правилами Розіграшу.

УВАГА! Збереження касового чеку до моменту проведення розіграшу – ОБОВ’ЯЗКОВО!

 

  1. Право на участь в Розіграші

В Розіграші забороняється брати участь неповнолітнім, працівникам і представникам Магазину та ТОВ «РЕЛАЙЗ КОМПАНІ», пов’язаними з ними особам, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даного Розіграшу.

 

  1. Призовий фонд

Супер-приз – смартфон iPhone 14 PRO в кількості 1 (одна) шт. (технічні характеристики: виробник: Apple, колір: Purple, об’єм вбудованої пам’яті: 256 ГБ, розміри: 147,5х71,5х7,85, вага: 206 г. Рік випуску: 2022. Комплектація: iPhone з iOS 16/кабель USB-C/Lighthing).

 

Додаткові призи:

  • Сертифікати номіналом 500 грн. на товари в мережі супермаркетів ULTRAMARKET у кількості 5 шт.

 

 

  1. Визначення переможців

Визначення переможців відбудеться в приміщенні Магазину «ULTRAMARKET» за адресою м. Київ вул. Глибочицька, буд. 44, а саме 05 лютого 2023 року о 13:00.

 

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТІЛЬКИ СЕРЕД ПРИСУТНІХ!

 

Визначення переможців Розіграшу буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед купонів-анкет учасників, що беруть участь в Розіграші.

Першим розігрується СУПЕР-ПРИЗ, після чого відбувається розіграш додаткових призів.

Кількість Купонів-анкет, заповнених однією особою, що допускаються до участі в Розіграші, повинна дорівнювати кількості чеків на покупку товарів від 300,00 грн., здійснених цією особою в період реєстрації для участі в Розіграші.

Учасник Розіграшу, купон-анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти СУПЕР-ПРИЗ та/або додаткових призів (разом також – «ПРИЗИ»), буде повідомлений про це одразу в місці визначення переможців. Присутність учасника Розіграшу в місці визначення переможців є обов’язковою умовою для отримання ПРИЗУ. Якщо він відсутній у вказаний час у місці визначення переможців, участь в Розіграші беруть інші Купони-анкети учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Анкет.

ПРИЗИ поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

Учасник Розіграшу, Купон-анкета якого буде визначена такою, що виграла будь-який з ПРИЗІВ, пред’являє документ із фотокарткою, що засвічує його особу. Пред’явлення документу з фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія, застосунок “Дія”) є обов’язковою умовою для подальшого отримання ПРИЗУ.

Також переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Розіграші для перевірки дотримання всіх умов Розіграшу. Для отримання безпосередньо ПРИЗУ, переможець надає копію паспорту та РНОКПП.

 

  1. Права та обов’язки Організатора, Технічного партнера та Учасників.

Організатор Розіграшу має право змінювати умови Розіграшу, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: www. ultramarket.ua та/або на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення визначення Переможців. Інформацію про змінену дату чи час визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Організатор Розіграшу не несе жодної відповідальності за не проведення Розіграшу, або невручення ПРИЗІВ у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в чинному законодавстві, яке діє на території проведення Розіграшу, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Розіграшу.

Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Розіграшу інформації, щодо контактів з ними, правильність та зрозумілість даних в Купонах-анкетах.

Організатор не несе відповідальності за використання ПРИЗІВ після їх одержання учасниками Розіграшу.

 

За збереження купонів в СПЕЦІАЛЬНОМУ БОКСІ, як і за збереження самого БОКСУ несе відповідальність Організатор Розіграшу.

 

Момент потрапляння Купону-анкети учасника до спеціального боксу є згодою такого учасника на обробку його персональних даних з метою проведення рекламних та маркетингових заходів, формування статистичної звітності. Такі особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими законодавчими актами.

 

Беручи участь в Розіграші, Учасник (переможець) зобов’язується дозволити фотографування себе при отриманні ПРИЗУ разом з отриманим ПРИЗОМ та надати дозвіл на розміщення його фото у відкритих джерелах на умовах безоплатності.

 

Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Розіграшу, які будуть зібрані за час проведення Розіграшу, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Розіграшу.

 

Оподаткування подарунків та призу здійснюється Організатором відповідно до чинного законодавства України.

 

Телефон для довідок: +38 067-119-09-10 (дзвінки тарифікуються згідно тарифів Вашого мобільного оператора).