Правила проведення рекламної кампанії «ДРАЙВОВА АКЦІЯ»

(надалі – «Правила»)

 

Назва акції — «ДРАЙВОВА АКЦІЯ».

Визначення термінів:

Рекламна кампанія  — захід під умовною назвою «ДРАЙВОВА АКЦІЯ», що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил. Акція проводиться з метою залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товару, залучення нових відвідувачів, а також популяризації активного відпочинку.

Учасник Акції – фізична особа, якій на момент проведення Акції виповнилося 18 років та яка виконала вимоги, необхідні для участі в Акції.

Правила — це правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них , які визначають порядок проведення та умови участі в Акції.

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Замовником та Організатором рекламної кампанії «ДРАЙВОВА АКЦІЯ»  є: ТМ FIFTY ICE ARENA та парк віртуальних розваг VRTUALITY при підтримці мережі супермаркетів ТМ ULTRAMARKET.

 

  1. ТЕРМІН ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводиться в період з 05.10.2021  року по 31.10.2021 року включно.

2.2. Акція проводиться на території України в супермаркеті «ULTRAMARKET», який знаходиться за наступною адресою: м.  Київ, пр-т Перемоги 67.

 

  1. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. В Акції можуть брати участь невизначене коло фізичних осіб, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (є повнолітніми).

3.2. Учасник Акції, беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.

3.3. Учасниками Акції є особи, зазначені у п.3.1. цих Правил та які виконали умови, визначені п. 4. цих Правил.

3.4. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники  Акції автоматично погоджуються з наведеними в цих Правилах умовами.

 

  1. УМОВИ ТА ПОРЯДОК  УЧАСТІ  В АКЦІЇ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, Учаснику необхідно:

4.1.1. Зробити  у період  проведення  Акції в  супермаркеті  «ULTRAMARKET», який знаходиться за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги 67, покупку товарів на загальну суму від 500 гривень з ПДВ (одним чеком).

4.1.2. Отримати у подарунок* квитки на відвідування:

1 квиток на FIFTY ICE арену (1 сеанс 1 персона) та 1 квиток на VRTUALITY (PLAY VR або симулятор / 1 гра 1 персона).

4.2.3. Отримати подарунок* можливо у касира-представника супермаркету ULTRAMARKET за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги 67, надавши розрахунковий чек.

4.1.3. На один чек (від 500 грн) можливо отримати тільки один подарунок*.

4.2. Виплата грошової компенсації за подарунок* не передбачена.

4.3. Зовнішній вигляд  квитків, які беруть участь в Акції, може відрізнятися від їх зображення у  рекламних матеріалах.

4.4. Учасник Акції може взяти участь в Акції необмежену кількість разів.

4.5. Під подарунком, мається на увазі придбання квитків на відвідування за 10 коп. з ПДВ.

 

  1. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ.

5.1. Інформування щодо правил проведення  Акції здійснюється шляхом розміщення Правил проведення акції «ДРАЙВОВА АКЦІЯ» на сайті Виконавця: https://ultramarket.ua/ та/або за телефоном: +38 (067) 430 30 42  (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України згідно тарифів оператора; дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів оператора, послугами якого користується Учасник. Графік роботи контактного центру з 8:30 год. до 23:00 год).  Крім того, інформування про Акцію  може здійснюватися за допомогою розміщення, відправлення рекламних матеріалів у різні способи:  в друкованих рекламних матеріалах, зовнішній рекламі та інше.

5.2. Замовник та Організатор  Акції не несуть відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин (непереборних обставин), таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші обставини, які не підвладні контролю Організатора та/або Виконавця.

5.3. Замовник не несе відповідальності за будь-які дії чи бездіяльність Організатора Акції.

5.4. Замовник не несе відповідальності за порушення строків та умов проведення Акції.

5.5. Ці Правила, будь-які зміни та або/доповнення   до них, набувають чинності з моменту їх розміщення  на сайті: https://ultramarket.ua/ , якщо інше не буде обумовлено у самих Правилах.

5.6. Ці Правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором  Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції, відповідно до пункту 5.5 цих Правил.