«ULTRAMARKET» — нова версія «МЕГАМАРКЕТУ»💛

21.02.2020

Кожен новий супермаркет матиме власний дизайнерський концепт. Важливим акцентом стане екологічний простір, використання крафтових матеріалів та турбота про навколишнє середовище.

«ULTRAMARKET» — значно більше, ніж їжа. Кожен новий супермаркет — особливий. Це європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного покупця та широкий асортимент свіжих та якісних товарів. Серед яких — екологічні продукти локальних виробників, фермерств та крафтових мануфактур, товари власної ТМ «THE LOCAL FOOD» — понад 100 позицій, яка пропонує продукцію лише найвищої якості.

Щоб почати свій бізнес та розвивати його, потрібно докласти чимало зусиль. Важливо розпочати з малого, але з великими мріями та міцною вірою. Саме тому «ULTRAMARKET» співпрацюватиме з локальними виробниками на особливих умовах, тим самим підтримувати бізнес. Адже соціально-відповідальний  бізнес — це, перш за все, про розвиток та впевнене майбутнє і кожного українця, і нашої країни в цілому.

«ULTRAMARKET» це сучасний підхід в ритейлі відкривається там, де є найбільша необхідність, щоб повністю задовольнити потреби покупців. Також постійні покупці можуть користуватися перевагами програми лояльності з персоналізованими умовами. Це супермаркети, які стійко асоціюються з широким асортиментом товарів, надійним виробництвом та віддзеркаленням того, що так люблять покупці.

«ULTRAMARKET» — це все та трошки більше.