Купуй товар в ULTRAMARKET Глибочицька 44/4 від 500 грн та бери участь у розіграші телевізора 55″!

09.02.2024

Вигравай Телевізор Samsung з діагоналлю 55 дюймів за покупки від 500 грн!

Плазмовий телевізор Вашої мрії — вже чекає на свого власника в ULTRAMARKET Глибочицька 44/4!

Для того, щоб стати учасником розіграшу, необхідно:

  •  Купити будь який товар в період з 10.02 по 10.03 (до 14:00) на суму від 500 грн та більше в гіпермаркеті ULTRAMARKET Глибочицька 44/4
  • Заповнити анкету учасника, опустити її в бокс у прикасовій зоні гіпермаркету.
  • Зберегти чек та не забути його з собою на розіграш, разом з ІПН, документами, що підтверджують особу або застосунком «Дія»

Розіграш відбудеться :10 березня о 14:00 у прикасовій зоні гіпермаркету Глибочицька, 44/4

Більше анкет, більше шансів стати переможцем! Для участі в розіграші присутність обов’язкова!

Деталі за телефоном: 067 119 09 10

Чекаємо на тебе в ULTRAMARKET вул. Глибочицька, 44/4!

Бажаємо успіху !

 

Офіційні правила Розіграшу «Телевізора  Samsung 55″»

 Організатором Розіграшу «Телевізора  Samsung» (надалі – Розіграш) є Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕЛАЙЗ КОМПАНІ», що знаходиться за адресою: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, буд. 3, літера А (надалі – Організатор Розіграшу).

 Період реєстрації для участі в Розіграші

Період реєстрації для участі в Розіграші триває з «10» лютого 2024 року до «10» березня 2024 року включно, (надалі – «строк реєстрації», або «період реєстрації в Розіграші»). Останній день реєстрації для участі в Розіграші – «10» березня 2024 року до 14:00.

 Порядок реєстрації для участі в Розіграші

Щоб стати учасником Розіграшу, покупцю необхідно придбати товар на суму від 500 ( п’ятсот) грн. 00 коп. одним чеком у магазині «ULTRAMARKET» за адресою м. Київ вул. Глибочицька, буд. 44/4(далі також – «Магазин») у період реєстрації для участі в Розіграші, отримати на касі купон-анкету, уважно заповнити його та опустити купон-анкету до спеціального боксу,  що знаходиться в перед касовій зоні магазину!

Отримання купону-анкети можливо виключно у касира при підтверджені наявності розрахункового документа (чека).

В Розіграші приймають участь лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду реєстрації для участі в Розіграші.

Учасник має право отримати необмежену кількість купонів-анкет, які відповідають вищезазначеним умовам.

Заповнення купону-анкети є підтвердженням згоди з усіма правилами Розіграшу.

УВАГА! Збереження касового чеку до моменту проведення розіграшу – ОБОВ’ЯЗКОВО!

 Право на участь в Розіграші

В Розіграші забороняється брати участь неповнолітнім, працівникам і представникам Магазину та ТОВ «РЕЛАЙЗ КОМПАНІ», пов’язаними з ними особам, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, що мають безпосереднє відношення до організації або проведення даного Розіграшу.

 Призовий фонд

Супер-приз – Телевізор Samsung UE55CU7100UXUA в кількості 1 (одна) шт. (технічні характеристики: виробник: Samsung, екран 55” :роздільна здатність: 4К HD ULTRA(3840х2160); частота: 50 Гц; SMART TV; TIZEN Тип; LED; BхШхГ з підст.1230,5х783х250,2мм; Вага без підст.: 13,9 кг

 Визначення переможців

Визначення переможців відбудеться в приміщенні Магазину «ULTRAMARKET» за адресою м. Київ вул. Глибочицька, буд. 44/4, а саме 10 березня 2024 року о 14:00.

 ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТІЛЬКИ СЕРЕД ПРИСУТНІХ!

Визначення переможців Розіграшу буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед купонів-анкет учасників, що беруть участь в Розіграші.

Першим розігруються додаткові призи, після чого відбувається розіграш СУПЕР-ПРИЗУ.

Кількість Купонів-анкет, заповнених однією особою, що допускаються до участі в Розіграші, повинна дорівнювати кількості чеків на покупку товарів від 500,00 грн., здійснених цією особою в період реєстрації для участі в Розіграші.

Учасник Розіграшу, купон-анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти СУПЕР-ПРИЗ та/або додаткові призи (разом також – «ПРИЗИ»), буде повідомлений про це одразу в місці визначення переможців. Присутність учасника Розіграшу в місці визначення переможців є обов’язковою умовою для отримання ПРИЗУ. Якщо він відсутній у вказаний час у місці визначення переможців, участь в Розіграші беруть інші Купони-анкети учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Анкет.

ПРИЗИ поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

Учасник Розіграшу, Купон-анкета якого буде визначена такою, що виграла будь-який з ПРИЗІВ, пред’являє документ із фотокарткою, що засвічує його особу. Пред’явлення документу з фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія, застосунок “Дія”) є обов’язковою умовою для подальшого отримання ПРИЗУ.

Також переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Розіграші для перевірки дотримання всіх умов Розіграшу. Для отримання безпосередньо ПРИЗУ, переможець надає копію паспорту та РНОКПП.

 Права та обов’язки Організатора, Технічного партнера та Учасників.

Організатор Розіграшу має право змінювати умови Розіграшу, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: www. ultramarket.ua та/або на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення визначення Переможців. Інформацію про змінену дату чи час визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційних сайті та сторінках у соціальних мережах

Організатор Розіграшу не несе жодної відповідальності за не проведення Розіграшу, або невручення ПРИЗІВ у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в чинному законодавстві, яке діє на території проведення Розіграшу, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Розіграшу.

Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Розіграшу інформації, щодо контактів з ними, правильність та зрозумілість даних в Купонах-анкетах.

Організатор не несе відповідальності за використання ПРИЗІВ після їх одержання учасниками Розіграшу.

 За збереження купонів в СПЕЦІАЛЬНОМУ БОКСІ, як і за збереження самого БОКСУ несе відповідальність Організатор Розіграшу.

 Момент потрапляння Купону-анкети учасника до спеціального боксу є згодою такого учасника на обробку його персональних даних з метою проведення рекламних та маркетингових заходів, формування статистичної звітності. Такі особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» та іншими законодавчими актами.

Беручи участь в Розіграші, Учасник (переможець) зобов’язується дозволити фотографування себе при отриманні ПРИЗУ разом з отриманим ПРИЗОМ та надати дозвіл на розміщення його фото у відкритих джерелах на умовах безоплатності.

Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів учасників Розіграшу, які будуть зібрані за час проведення Розіграшу, у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди учасників Розіграшу.

Оподаткування подарунків та призу здійснюється Організатором відповідно до чинного законодавства України.

Телефон для довідок: +38 067-119-09-10 (дзвінки тарифікуються згідно тарифів Вашого мобільного оператора).