Корисні звички, що змінюють життя, — новий проєкт ULTRAMARKET

05.10.2021

ULTRAMARKET запустив проєкт «Корисні звички». У партнерстві з професійними тренерами та дієтологами ми говоритимемо про корисне харчування, звички, які зміцнюють здоров’я, і про тренування.

Давно відомо, що красиве та здорове тіло можна отримати, піклуючись про нього щодня, — обирайте тренування з професійним тренером, косметичний догляд за шкірою, який підходить саме вам, збалансоване харчування з дієтологами, робіть вчасні чекапи організму. 

ULTRAMARKET соціально-відповідальний бізнес, тому ми піклуємося про здоров’я наших клієнтів. Ми запросили в проєкт найкращих експертів і маємо для вас пропозицію, від якої неможливо відмовитись! 

Знайомтесь! Перший герой нашого проєкту Олександр Вишняков, фітнес-тренер із медичною освітою.

У рамках проєкту клієнти Олександра отримали можливість смакувати деякими виробами* (перелік продукції тут)  з асортименту власної кулінарії ТМ «The Local Food», купуючи страви зі знижкою 20% до кінця року. Збалансоване харчування з ULTRAMARKET — це просто!

Тож, якщо ти фітнес-тренер, дієтолог/нутриціолог і маєш бажання приєднатися до нашого проєкту — напиши на email.


Ми точно знаємо, що їжа 80% нашого здоров’я. Давайте вибирати корисне.

У нас широкий асортимент кулінарії — понад 400 страв. Найбільшою популярністю користуються обіди у форматі take away: боули веганські,  з індичкою та овочами, а також із куркою чи телятиною. Загалом на вас чекає більше ніж 60 варіантів ланчів і понад 20 боулів.

Завітайте до нас уже сьогодні! 

В ULTRAMARKET можна купити продукти, які корисні та потрібний покупцям кожного дня: напівфабрикати — пельмені, вареники, млинці з різними начинками, сирники та багато іншого. Також можна придбати м’ясо фермерське, слабосолену червону рибу, готові обіди, кондитерські вироби. Випічка виготовляється за рецептами, розробленими спеціально для ULTRAMARKET із використанням заквасок.