5 дивовижних переваг екосумок від «ULTRAMARKET»

10.06.2021

Купівля екологічно чистих сумок — це не тільки допомога довкіллю.

«ULTRAMARKET» створив колекцію еко-сумок з турботою про вас: для багету та хрусткої випічки, для свіжих овочів і фруктів або смачної риби, для вина і ігристого. Можете вибрати сумку для продуктів нашої найсмачнішої ТМ «THE LOCAL FOOD», а можете — для чого завгодно.

1. Вони економічні

Ви економите гроші, тому що купуєте їх не постійно. Еко-сумки довговічні і витривалі. Вони рідко потребують заміни. І це економить вам гроші надовго.

2. Вони витримують велику вагу

Немає нічого гіршого, ніж збирати продукти, які випали з пакета. Екологічні сумки зазвичай розраховані на тривалий термін служби та велику вагу товарів. Можете сміливо зібрати у неї найулюбленіше. 

3. Вони займають менше місця

Більше не потрібно, щоб удома був пакет з пакетами. Якщо говорити про еко-сумки, вам знадобиться одна або дві, щоб задовольнити всі ваші потреби в покупках. Залишилося тільки не забути брати їх з собою в «ULTRAMARKET».

Покладіть їх в машині або на видному місці.

4. Стиль і краса

У наших сумок  — крутий і фанковий дизайн, якісний пошив та найкращі тканини.Вони стануть модним аксесуаром для вас.

5. З ними ви бережете навколишнє середовище

Найбільший спектр переваг для вибору переходу на надання багаторазових та екологічно чистих пакетів у порівнянні з традиційним пластиковим пакетом пов’язано з впливом на навколишнє середовище. Давайте берегти природу разом.

Купити свою улюблену екосумку можна у супермареті «ULTRAMARKET» за адресою проспект Перемоги 67,  графік роботи: 08:30 — 23:00